O društvu

Društvo je bilo ustanovljeno julija 2016. Povezuje starše, otroke, odrasle in mladostnike s prirojeno shizo. Namen društva je medsebojna pomoč, druženje in destigmatizacija shize v javnosti.

Veseli bomo vsakega novega člana. Trenutno nas je več kot 100.

Pridružite se nam, da lahko skupaj premagujemo ovire ter si podelimo znanje in izkušnje, ki nam lahko pomagajo pri soočanju z izzivi.

Ob včlanitvi v društvo in rojstvu otroka s shizo vam brezplačno pripada steklenička Dr. Brown’s.

Članarina je brezplačna.

drustvo-shize

DRUŠTVO SHIZE

Golo brdo 49

1215 Medvode

E-mail: shizeslovenije@gmail.com

TRR: SI56 6100 0001 5337 405 (Delavska hranilnica)

Facebook skupina

Vabljeni v našo Facebook skupino, kjer vas čaka topel sprejem in podpora drugih ljudi, ki imajo izkušnje s shizo. Tu lahko delite svoje dvome, skrbi in dobite odgovore na svoja vprašanja.

Zloženka Društva Shize

V naši zloženki lahko najdete odgovore na najpogostejša vprašanja o shizi. Ogledate si jo lahko tukaj.