Pridružite se nam

 

Si želite poklepetati z osebami s shizo, deliti svoja doživljanja in ugotoviti, da niste sami? Morda potrebujete pomoč pri oskrbi novorojenčka ali pa zgolj prijazno besedo? Si želite, da bi vaš otrok, ki se je rodil s shizo, imel priložnost družiti z drugimi otroki s shizo in tako spoznati, da ni edini na svetu, ki se ni rodil tak kot večina ljudi? Da zato ni prav nič manj vreden?

 

Pridružite se nam, tako da izpolnite spodnjo pristopno izjavo. Veseli vas bomo!

 

Članstvo v društvu je brezplačno.

Pristopna izjava

  Ime in priimek*

  Ulica in hišna številka*

  Poštna številka in kraj*

  Datum rojstva*

  Kraj rojstva*

  Spol*

  Telefon*

  E-mail*

  S podpisom izjavljam, da želim postati član-ica DRUŠTVA SHIZE in, da sprejemam statut društva ter sem se pripravljen-a ravnati po njem.

  Društvu dovoljujem zbiranje, obdelavo in uporabo mojih osebnih podatkov za potrebe delovanja društva, pri čemer je dolžno ravnati v skladu z določili Zakona o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-2) in uredbo o varstvu podatkov (GDPR). Dovoljujem tudi javno objavljanje slikovnega, video in zvočnega materiala, ki prikazuje dejavnost društva in vsebuje moje posnetke.

  PISNO SOGLASJE ZAKONITEGA ZASTOPNIKA

  (za včlanitev otroka starega od 7 do 15 let)

  Soglašam, da se moj otrok včlani v DRUŠTVO SHIZE.

  Ime in priimek otroka

  Ime in priimek zakonitega zastopnika

  Podpis: